Linki

Poniżej znajdują się odnośniki do stron, które zwróciły pozytywnie moją uwagę.
Znajdziecie tam głównie tematy motocyklowe i muzyczne a także strony ludzi, którzy nie tracą życia i mają jakieś ciekawe pasje.

# Nazwa Opis
1 MODEKA Jeden z moich głównych dostawców. Tej marki raczej nie trzeba przedstawiać nikomu związanemu z motocyklami. MODEKA to najdłużej obecny na polskim rynku producent świetnych jakościowo ubiorów motocyklowych słynący z bardzo dobrej relacji jakości do ceny. To zaszczyt z nimi współpracować. W tym roku minie 10 lat tej udanej współpracy. Na stronie znajdziecie katalog produktów dostępnych oczywiście w sklepie PARANOID.
2 SECA Jeden z moich głównych dostawców. SECA to polska marka, która jest obecna na rynku motocyklowym od 2011 r. PARANOID jest z nią związany od samego początku jej istnienia i z roku na rok współpraca ta rozwija się w pozytywnym dla obu stron kierunku. SECA to świetne rzeczy w dobrych cenach. Część oferty tej marki z racji na niskie ceny można nazwać tzw. ofertą budżetową, jednak zapewniam Was, że to określenie w tym przypadku dotyczy tylko i wyłącznie cen i absolutnie nie można wiązać go z niską jakością produktów. Na stronie dostępny katalog z obecną ofertą kurtek, spodni, butów, rękawic oraz kasków. Oferta dostępna oczywiście w sklepie PARANOID.